2011. május 13.
    KÉK - Vasutas Gyereknap   2011. június 4-én szombaton 14-18 óráig a Melinda Szabadidőparkban! (Pécs, Melinda u. 10)       Programok: játszóház; légvár; versenyek; játékok; lufitekerés;   Információ: e-mail: schein.janos@pvmh.hu telefon: 72/310-037  
2011. május 13.
JÓTÉKONYSÁGI KONCERT a Pécs-Normandia LIONS Club szervezésében   Fellép: Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar -Csokonai Vitéz Mihály Közösségi-díjas-   2011. június 3. (péntek) 19.00 órától a Dr Romhányi György aulában (POTE aula) (Pécs, Szigeti út 12.)   M ű s o r Alfred Reed Evolutions Franco Cesarini Piccola Suite Italiana Hidas Frigyes Szvit Vavrinecz Béla II. Rapszódia Thomas Doss IL Briccone Alfred Reed Egy kis koncert-szvit André Waignein Diagram Adam Gorb Egy kis tangó zene Vezényel: Neumayer Károly   A koncert bevételét a Pécsett kezelt leukémiás és tumoros gyermekek, valamint a koraszülött gyermekek szülei számára fenntartott, ingyenes szülőszállás költségeire fordítjuk.   Az est védnökei: Dr. Páva Zsolt - Pécs Megyei Jogú Város Polgármestere Dr. Miseta Attila - Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar dékánja   Jegyek kaphatók:   PKK Ifjúsági Ház - Pécs, Nagy Lajos Király u. 3 Tel: 211 511 Ikarosz Utazási iroda - Pécs, Király u. 15. 510-633, 326-005, Fax: 336-467 Pécs-Normandia LIONS Club: 20 / 886 8756   A rendezvény napján 18.00 órától a helyszínen a belépődíj 1500.-Ft   Vasutasok részére a VOKE Vasutas Művelődési Házban is árusítunk jegyet 1000 Ft-os áron Érdeklődni a 72/310-037-es telefonszámon, vagy a schein.janos@pvmh.hu email címen lehet.   HELYFOGLALÁS ÉRKEZÉSI SORRENDBEN!  
2011. április 29.
  2011. január 11. I. félévi programok megbeszélése 2011. január 25. Pécs polgárosodási folyamata a XIX. Században. előadó: Dr. Szirtes Gábor a PRO Pannonia Kiadó igazgatója 2011. február 8. Közgyűlés , Farsang 2011. február 22. Netikett – a hálózati kommunikáció általános illemszabályai előadó: Kocsis Károlyné 2011. március 8. Total Commander előadó: Szerdahelyi Henrik 2011. március 22. Biztosan elküldtem?  Csatolt fájl, levelezéssel kapcsolatos műveletek. előadó: Nemes Krisztina 2011. április 5. Tíz ujjal, vagy kettővel? – Gépelési technikák, szövegszerkesztés a gyakorlatban. előadó: Tér Istvánné 2011. április 19. Pécs a 19-20. században  – archív fotók  a Picassában előadó: Vas Kálmán 2011. május 3. NET-Nagyi weblapunk bemutatása, fotók feltöltése az internetre előadó: Vas Kálmán 2011. május 17. A családom és én -  Prezentációk, diasorozatok összeállítása, Gyakorlat. előadó: Nemes Krisztina 2011. május 31. Kirándulás Villányba 2011. június 14. Ügyfélkapu, elektronikus ügyintézés, gyakorlati kérdések előadó: Nemes Krisztina 2011. június 28. Diabemutató – a tagság által készített munkákból 2011. július 9. (szombat) Vasutasnap 2011. szeptember 6. 2011. II. félévi programok megbeszélése, nyári emlékek vetítése 2011. szeptember 20. A számítástechnika alapjai - gyakorlati feladatok megoldása 2011. október 4. Térképek kezelése, útvonalterv 2011. október 18. Kirándulás: Meteorológiai állomás - Pogány reptér 2011. november 8. Kapcsolatépítés a Tatabányai Netnagyi Klubbal-  Beszámoló a tatabányai szakmai találkozóról. előadó: Kocsis Károlyné Digitális fotózás, az alapoktól – gyakorlati előadás előadó: Vas Kálmán 2011. november 15. Hogyan készítsünk jó fotót? Esztétika, kreativitás, fotóelemzés előadó: dr. Husz Mária egyetemi docens 2011. november 29. Közösségi oldalak előadó: Sikó Gábor 2011. december 13. NET-Nagyi Karácsony  
2011. április 26.
Május 2. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  NARANON gyűlés 18.00 – 22.00  Bridzs Klub   Május 3. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Május 4. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Május 5. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 17.30 – 18.30 Anonim Gyógyuló Párok (RCA) gyűlése 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Május 6. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub 19.00 -22.00   Melius Esték   Május 7. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Május 9. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  NARANON gyűlés 18.00 – 22.00  Bridzs Klub 18.30 – 21.00  Vagabond Világjáró Klub   Május 10. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Május 11. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Május 12. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 17.30 – 18.30 Anonim Gyógyuló Párok (RCA) gyűlése 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Május 13. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Május 14. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Május 16. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  NARANON gyűlés 18.00 – 22.00  Bridzs Klub   Május 17. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Május 18. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Május 19. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 17.30 – 18.30 Anonim Gyógyuló Párok (RCA) gyűlése 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Május 20. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Május 21. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Május 23. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Május 24. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Május 25. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Május 28. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 17.30 – 18.30 Anonim Gyógyuló Párok (RCA) gyűlése 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Május 29. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Május 30. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport
2011. március 31.
       Rejtvényfejtést kedvelők figyelmébe!    A Pécsi Rejtvényfejtők Klubja és a VOKE Vasutas Művelődési Ház       városirejtvényfejtő versenyt rendez kezdők részére április 9-én (szombaton)    10.00 órától   a művelődési házban (Pécs, Váradi Antal u. 7/2.).   Várjuk a keresztrejtvényt kedvelőket, akiknek a későbbiekben lehetőségük van a nagy múltú rejtvényfejő klub tagjaivá válni. Nevezni 2011. április 9-én 9.30 órától lehet a művelődési házban. A verseny I-III. helyezettjét díjazzuk.
2011. március 26.
Április 1. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Április 2. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Április 4. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 10.00 – 12.00  Nyugdíjasok Népfőiskolája 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  NARANON gyűlés 18.00 – 22.00  Bridzs Klub   Április 5. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Április 6. (szerda)  09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Április 7. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 17.30 – 18.30 Anonim Gyógyuló Párok (RCA) gyűlése 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Április 8. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 14.00 -17.00   Húsvéti játszóház 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Április 9. (szombat) 13.00 -  16.00 Húsvéti játszóház 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Április 11. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 10.00 – 12.00  Nyugdíjasok Népfőiskolája 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  NARANON gyűlés 18.00 – 22.00  Bridzs Klub 18.30 – 21.00  Vagabond Világjáró Klub   Április 12. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Április 13. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Április 14. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 17.30 – 18.30 Anonim Gyógyuló Párok (RCA) gyűlése 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Április 15. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 14.00 -17.00   Húsvéti játszóház 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Április 16. (szombat) 13.00 -16.00   Húsvéti játszóház 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Április 18. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 10.00 – 12.00  Nyugdíjasok Népfőiskolája 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  NARANON gyűlés 18.00 – 22.00  Bridzs Klub   Április 19. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Április 20. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Április 21. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 17.30 – 18.30 Anonim Gyógyuló Párok (RCA) gyűlése 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Április 22. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Április 23. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Április 26. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Április 27. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Április 28. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 17.30 – 18.30 Anonim Gyógyuló Párok (RCA) gyűlése 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Április 29. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Április 30. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport  
2011. március 17.
    2011. április 9-én és 16-án (szombaton) 13.00 és 16.00 óra között     „Tojás Varázs” Húsvéti játszóház és kézműves foglalkozás lesz      vasutas szülők 4 - 12 éves korú gyermekei számára.      Programok:      - Tojásfestés      - Gyöngyfűzés      - Rajzolás      - Locsolóvers tanulás      - Mese-Mese-Mátka...      Jelentkezési határidő: 2011. április 1. 16.00 óráig   Jelentkezési adatok: - szülő neve - munkahelye - telefonszáma - gyermekek neve - gyermekek életkora - mely időpontra jelentkezik Telefon: 72/310-037 Fax: 72/236-608 vasúti: 13-96 e-mail: siko.gabor@pvmh.hu  
2011. március 11.
                 Tisztelettel meghívjuk Önt és kedves partnerét                                                       a                   PÉCSI VASUTAS KONCERTFÚVÓS ZENEKAR                           -Csokonai Vitéz Mihály Közösségi-díjas-                          Tavaszi koncertjére                                     2011. április 5-én (kedd)                                                 19 órától   a Kodály Központba (7621 Pécs, Breuer Marcell sétány 4.) A koncert megtekintése regisztrációhoz kötött. Regisztrálni március 21 – március 31. között Schein Jánosnál lehetséges a schein.janos@pvmh.hu e-mail címen, illetve: 72/310-037-es telefonszámon. A jegyek április 4-én 17.00 óráig vehetők át a VOKE Vasutas Művelődési Házban (7621, Pécs, Váradi A. u. 7/2). A regisztrációs jegyek konkrét helyre szólnak.   Műsor 1. Thomas Doss Il Briccone 2. Franco Cesarini Piccola Suite Italiana 3. Hidas Frigyes Vidám Zene 4. Alfred Reed Evolutions 5. Toshio Mashima Paris Montmartre 6. Soichi Konagaya Grand March 7. Dirk Brossé TinTin   8. André Waignein Diagram   9. Adam Gorb A little tango  
2011. február 26.
Március 1. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Március 2. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája 18.00– 21.00  Veterán Autósok Klubja   Március 3. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Március 4. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Március 5. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Március 7. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 10.00 – 12.00  Nyugdíjasok Népfőiskolája 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Március 8. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Március 9. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Március 10. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Március 11. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Március 12. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Március 14. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 10.00 – 12.00  Nyugdíjasok Népfőiskolája 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub 18.30– 21.00  Vagabond Világjáró Klub   Március 16. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Március 17. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Március 18. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Március 19. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Március 21. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 10.00 – 12.00  Nyugdíjasok Népfőiskolája 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Március 22. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Március 23. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Március 24. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Március 25. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Március 26. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Március 28. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 10.00 – 12.00  Nyugdíjasok Népfőiskolája 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub 18.30– 21.00  Vagabond Világjáró Klub   Március 29. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Március 30. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Március 31. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés  
2011. január 26.
Február 1. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés 18.30 – 19.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése   Február 2. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája 18.00– 21.00  Veterán Autósok Klubja   Február3. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Február 4. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Február5. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Február 7. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Február 8. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés 18.30 – 19.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése   Február 9. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Február 10. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Február 11. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Február12. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Február 14. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 10.00 – 12.00  Nyugdíjasok Népfőiskolája 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub 19.30– 22.00  Vagabond Világjáró Klub   Február 15. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés 18.30 – 19.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése   Február 16. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Február 17. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Február18. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Február19. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Február 21. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 10.00 – 12.00  Nyugdíjasok Népfőiskolája 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Február 22. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés 18.30 – 19.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése   Február 23. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Február 24. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Február25. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Február26. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Február28. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 10.00 – 12.00  Nyugdíjasok Népfőiskolája 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub 19.30– 22.00  Vagabond Világjáró Klub  
2011. január 1.
Január 3. (Hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00Bridzs Klub   Január 4. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés 18.30 – 19.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése   Január 5. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája 18.00– 21.00  Veterán Autósok Klubja   Január 6. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Január 7. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Január 8. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Január 10. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Január 11. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés 18.30 – 19.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése   Január 12. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Január 13. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Január 14. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Január 15. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Január 17. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Január 18. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés 18.30 – 19.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése   Január 19. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Január 20. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Január 21. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Január 22. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Január 24. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Január 25. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés 18.30 – 19.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése   Január 26. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Január 27. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Január 28. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Január 29. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Január 31. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub  
2010. december 15.
  2010. december 20-án, hétfőn 19.30-tól filmvetítést tartunk Szentföld (Izrael) címmel. Előadó: Wenhardt Norbert Helyszín: Pécs, Váradi Antal utca 7/2, VOKE Vasutas Művelődési Ház  
2010. november 26.
December 1. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája 18.00 –  21.00Veterán Autósok Klubja   December 2. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   December3.(péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub 19.00 -            Adventi koncert a Bazilikában   December 4. (szombat) 09.00 – 17.00  Varrónap 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   December 5. (vasárnap) 10.00 –            Mikulás Ünnep vasutas szülők gyermekei számára   December 6. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30 „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00– 22.00Bridzs Klub   December 7. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   December 8. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája     December 9. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   December 10. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   December11.(szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   December 13. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00– 22.00  Bridzs Klub   December 14. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   December 15. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   December 16. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   December17. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   December18. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   December 20. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00– 22.00  Bridzs Klub   December 21. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   December 22. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   December 23. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   December24. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   December25. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   December27. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00– 22.00  Bridzs Klub   December 28. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   December 29. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   December 30. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   December 31. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub  
2010. november 24.
Hunyor Vasutas Foltvarró Kör KIÁLLÍTUNK Helyszín: VOKE VASUTAS MŰVELŐDÉSI HÁZ Pécs, Váradi A. u. 7/2. A kiállítás ideje alatt VARRUNK 2010.december 4-én szombaton 10.00 - 18.00 óráig Jókedv, varródoboz ne maradjon otthon! Szeretettel várunk a „Karácsonyi Készülődés” jegyében! Házigazdák: Hunyor Vasutas Foltvarró Kör és a VOKE Vasutas Művelődési Ház   Támogatók: MÁV ZRT.,  Nemzeti Erőforrás Minisztérium Pécs M.J.V. Önkormányzata,  TEMI, VOKE, Vasutasok Otthona Pécsi Egyesülete  
2010. november 18.
    Közéleti konferencia 2010. november 20. Pécs, Váradi Antal utca 7/2.       09.00 – 10.45 Megnyitó: Horváth Csaba (egyesületi elnök) Köszöntő: Nagy Csaba (Pécs alpolgármestere) Levezető elnök: Nagy Endre (egyetemi tanár) Előadások Az állampárt bomlási folyamata, az MSZP létrejötte (Vonyó József, egyetemi docens)   A többpártrendszer születése Pécsett (Dávid Géza, PHd hallgató)   A Független Jogász Fórumtól az Ellenzéki Kerekasztal-on keresztül a Nemzeti Kerekasztal tárgyalásig (Maczonkai  Mihály, egyetemi docens)   10.45-11.00 szünet 11.00- 13.00   Levezető elnök: Tuka Ágnes (egyetemi docens)   Előadások Az 1990-es parlamenti választások Pécsett (Horváth Csaba, egyetemi docens)   Az 1990-es önkormányzati választások Pécsett (Kákai László, egyetemi docens)   A média és a rendszerváltás (Kovács Zoltán, újságíró)   A rendvédelem jogállami átalakulása (Korinek László, egyetemi tanár)   13.00- 14.00 Ebédszünet   „ORAL HISTORY” VISSZAEMLÉKEZÉSEK AZ AKKORI RÉSZTVEVŐKKEL A KORABELI ESEMÉNYEKRŐL   14.00- 15.45   Levezető elnök: Csefkó Ferenc (c. egyetemi docens)   A többpártrendszer születése és a pártok tevékenysége 1989-1990   Magyar Demokrata Fórum /MDF/ (Wéber János)   Szabad Demokraták Szövetsége /SZDSZ/ (Baracs Nóra, Heindl Péter)   Független Kisgazda Polgári és Földműves Párt /FKgP/ (Kovács Teréz, Bőgner Miklós)   Fiatal Demokraták Szövetsége /FIDESZ/ (Mikes Éva)   Keresztény Demokrata Néppárt  /KDNP/ (Abaligeti Gallusz, Perényi József)   Magyar Szocialista Párt /MSZP/ (Kunszt Márta)   Magyar Szocialista Munkáspárt /MSZMP, Munkáspárt/ (Bödő László)   Szociáldemokrata Párt /SZDP/ (Nyitray Béla)   15.45- 16.00 Szünet 16.00- 17.45   Levezető elnök: Vargha Dezső (főlevéltáros)   Társadalmi szervezetek Társadalmi szervezetek Pécsett 1989-1990 (Tuka Ágnes)   Tudományos Dolgozók Demokatikus Szervezete /TDDSZ/ (Nagy Endre)   Fii Cu Noi  (Derdák Tibor, Pörös Béla)   POFOSZ, TIB, Recski Szövetség (Breuer Pál, Debreczeni László)   Értelmiségi Klub (Horváth Csaba)   Münnich Ferenc Baráti Társaság (Szőke Attila)   Népfront – Hazafias Választási koalíció (Tóth József, Sükösd Ferenc)   Szövetség a Faluért, a Vidékért (Csefkó Ferenc)   17.45- 18.00 Szünet 18.00- 19.45.   Levezető elnök: Kovács Zoltán „Rendvédelem” és a média „Iratkezelés”, az ellenzék figyelése (Adrián   Zsigmond)   Az erőszakszervezetek átalakulása (Lusztig Péter)   A Média és a rendszerváltás, az írott és az elektronikus sajtó – Új Dunántúli Napló, Pécsi Rádió, Pécs Tv, A Helyzet, A  Dátum, egyéb kiadványok (Mitzki Ervin,  Békés Sándor, Ungár Tamás, Havasi János, Kovács Zoltán újságírók)   19.45 KIÁLLÍTÁS AZ 1989-1990-ES ÉVEK KÖZÉLETI ANYAGAIBÓL Sajtó, képek, időszakos kiadványok, pártok szóróanyagai, ÉK-es kiadványok, stb.   20.00 FOGADÁS   Megnyitja: Molnár Géza (igazgató)     Rendezők Pécs Baranyai Értelmiségi Egyesület VOKE Vasutas Művelődési Ház   Szakmai szervezők Bőgner Miklós Csefkó Ferenc Horváth Csaba Kovács Zoltán Nagy Endre Vargha Dezső   Szervezők Pécs-Baranyai Értelmiségi Egyesület (ÉK) Fiatal Értelmiségi Klub (FÉK) VOKE Vasutas Művelődési Ház Pannon TV pecsinapilap.hu  
2010. november 10.
Melius jubileum   20 éves a Melius Alapítvány   Ennek örömére ünnepi Melius Estet tartunk 2010. november 12-én, pénteken 19 órakor a szokásos helyünkön, a VOKE Vasutas Művelődési Házban, Pécsett a Várady Antal u. 7/2. sz. alatt, melyre sok szeretettel várunk Mindannyiitokat!   Jó lenne, ha ezt az évfordulót valóban együtt ünnepelhetnénk minden Melius baráttal!   Az est címe: Egymásra utalva   Meghívott vendégünk: Szentgyörgyváry Károly A Magyar Máltai Szeretetszolgálat területi vezetője   Ezen kívül a szokásos gyógytea és süti mellett rövid beszámoló és előretekintés, valamint számtalan meglepetés vár Benneteket!  
2010. november 10.
Dr. Aczél László Országos Egyéni Rejtvényfejtő Verseny (2010. november 6.) eredményei:   Kezdő fokozat: 18 versenyző I.                  Csete Ágnes Sopron                          0 hibával II.                 Szalayné Mészáros Éva Sopron       0 hibával III.                Kalauz Bálint Sopron                          0 hibával IV.               Sár Lajosné Pécs                                0 hibával   Haladó fokozat: 28 versenyző I.                 Potos Emilné Pécs                          3 hibával II.                Takács Adrienne Budapest            3 hibával III.               Pintér Jánosné Székesfehérvár     4 hibával   Mesterjelölt fokozat: 24 versenyző                                I.         Mosonyi Zoltán Békéscsaba           2 hibával                                II.        Kövesdiné Lám Zsuzsánna Bp      2 hibával                                III.       Bodó József Szeged                         5 hibával   Mester fokozat: 15 versenyző I.            Gyócsy Géza Balassagyarmat     0 hibával II.           Bakos András Martfű                      0 hibával                                 III.         Barna Viktor Miskolc                        0 hibával       Dr. Aczél László Országos Rejtvényfejtő Csapatverseny (2010. november 7.) eredményei:   Haladó fokozat: 8 csapat I.        „Négy égtáj”                                                          2 hiba Tagjai: Makai Lászlóné, Bodó József, Légrádi Lajos, dr. Lelkesi Anita   II.        3 + 1                                                                        2 hiba Tagjai: Gálné Marika, Takács Adrienne, Takács László, Győriné Lehel Mária   III.       Jóreggelt Budapest                                             4 hiba Tagjai: Fogarasi Noémi, Lancsák Tibor, Seidner Benjamin, Seidner Tamás     Mesterjelölt fokozat: 5 csapat I.           Góbé Budapest                                                     0 hiba Tagjai: Balogh József, Gál Béla, Kövesdiné Lám Zsuzsanna, Zayzon Csaba   II.           DE PISZE                                                                0 hiba Tagjai: Molnárné dr. Berta Klára, dr. Sarlós Péter, Simó Jánosné, Szilágyi Ferenc   III.           Hevesi Szürkeállomány                                      0 hiba Tagjai: Dr. Kádár Imréné, Erdész László, Réti János, Szombati Imre   Mester fokozat: 4 csapat I.               Miskolc                                                                   1 hiba Tagok: Barna Viktor, István György, Hatvani Szabolcs, Horváth Sándor   II.              Martfű I.                                                                  1 hiba Tagok: Bakos András, dr. Lengyel Lajosné, Savanya István, Gyócsy Géza   III.             IQ-2000recen                                                         55 hiba Tagok: Bartha Gyula, Mosonyi Géza, Kövesdi László,  Szalay Dénes   Ahol azonos a hibapont, ott jobb fejtési idővel nyertek a csapatok.  
2010. november 8.
  2010. december 5-én 10.00 órakor   a VOKE Vasutas Művelődési Házban   (Pécs, Váradi Antal u. 7/2)   Mikulás ünnep   Vasutas szülők gyermekei számára   Jelentkezés: 10 éves korig November 29. (hétfő) 16.00 óráig   Telefon: 72/310-037, vasúti: 13-96 Fax: 72/236-608   e-mail: schein.janos@pvmh.hu      
2010. október 26.
November 2. (Kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   November 4. (Szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   November 4.(Csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   November 5. (Péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   November 6. (Szombat) 13.00 –  Országos Rejtvényfejtő Verseny (egyéni) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   November 7. (Vasárnap) 10.00 –  Országos Rejtvényfejtő Verseny (csapat)   November 8. (Hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00– 22.00  Bridzs Klub   November 9. (Kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   November 10. (Szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   November 11.(Csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   November 12. (Péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   November 13. (Szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   November 15. (Hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00– 22.00  Bridzs Klub   November 16. (Kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   November 17. (Szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   November 18. (Csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   November 19. (Péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   November 20. (Szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   November 22. (Hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00– 22.00  Bridzs Klub   November 23. (Kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   November 24. (Szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   November 25. (Csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   November 26. (Péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   November 27. (Szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   November 29. (Hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00– 22.00  Bridzs Klub   November 30. (Kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés