2011. január 1.
Január 3. (Hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00Bridzs Klub   Január 4. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés 18.30 – 19.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése   Január 5. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája 18.00– 21.00  Veterán Autósok Klubja   Január 6. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Január 7. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Január 8. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Január 10. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Január 11. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés 18.30 – 19.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése   Január 12. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Január 13. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Január 14. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Január 15. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Január 17. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Január 18. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés 18.30 – 19.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése   Január 19. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Január 20. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Január 21. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Január 22. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Január 24. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Január 25. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés 18.30 – 19.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése   Január 26. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Január 27. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Január 28. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Január 29. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Január 31. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub  
2010. december 15.
  2010. december 20-án, hétfőn 19.30-tól filmvetítést tartunk Szentföld (Izrael) címmel. Előadó: Wenhardt Norbert Helyszín: Pécs, Váradi Antal utca 7/2, VOKE Vasutas Művelődési Ház  
2010. november 26.
December 1. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája 18.00 –  21.00Veterán Autósok Klubja   December 2. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   December3.(péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub 19.00 -            Adventi koncert a Bazilikában   December 4. (szombat) 09.00 – 17.00  Varrónap 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   December 5. (vasárnap) 10.00 –            Mikulás Ünnep vasutas szülők gyermekei számára   December 6. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30 „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00– 22.00Bridzs Klub   December 7. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   December 8. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája     December 9. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   December 10. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   December11.(szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   December 13. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00– 22.00  Bridzs Klub   December 14. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   December 15. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   December 16. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   December17. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   December18. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   December 20. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00– 22.00  Bridzs Klub   December 21. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   December 22. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   December 23. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   December24. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   December25. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   December27. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00– 22.00  Bridzs Klub   December 28. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   December 29. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   December 30. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   December 31. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub  
2010. november 24.
Hunyor Vasutas Foltvarró Kör KIÁLLÍTUNK Helyszín: VOKE VASUTAS MŰVELŐDÉSI HÁZ Pécs, Váradi A. u. 7/2. A kiállítás ideje alatt VARRUNK 2010.december 4-én szombaton 10.00 - 18.00 óráig Jókedv, varródoboz ne maradjon otthon! Szeretettel várunk a „Karácsonyi Készülődés” jegyében! Házigazdák: Hunyor Vasutas Foltvarró Kör és a VOKE Vasutas Művelődési Ház   Támogatók: MÁV ZRT.,  Nemzeti Erőforrás Minisztérium Pécs M.J.V. Önkormányzata,  TEMI, VOKE, Vasutasok Otthona Pécsi Egyesülete  
2010. november 18.
    Közéleti konferencia 2010. november 20. Pécs, Váradi Antal utca 7/2.       09.00 – 10.45 Megnyitó: Horváth Csaba (egyesületi elnök) Köszöntő: Nagy Csaba (Pécs alpolgármestere) Levezető elnök: Nagy Endre (egyetemi tanár) Előadások Az állampárt bomlási folyamata, az MSZP létrejötte (Vonyó József, egyetemi docens)   A többpártrendszer születése Pécsett (Dávid Géza, PHd hallgató)   A Független Jogász Fórumtól az Ellenzéki Kerekasztal-on keresztül a Nemzeti Kerekasztal tárgyalásig (Maczonkai  Mihály, egyetemi docens)   10.45-11.00 szünet 11.00- 13.00   Levezető elnök: Tuka Ágnes (egyetemi docens)   Előadások Az 1990-es parlamenti választások Pécsett (Horváth Csaba, egyetemi docens)   Az 1990-es önkormányzati választások Pécsett (Kákai László, egyetemi docens)   A média és a rendszerváltás (Kovács Zoltán, újságíró)   A rendvédelem jogállami átalakulása (Korinek László, egyetemi tanár)   13.00- 14.00 Ebédszünet   „ORAL HISTORY” VISSZAEMLÉKEZÉSEK AZ AKKORI RÉSZTVEVŐKKEL A KORABELI ESEMÉNYEKRŐL   14.00- 15.45   Levezető elnök: Csefkó Ferenc (c. egyetemi docens)   A többpártrendszer születése és a pártok tevékenysége 1989-1990   Magyar Demokrata Fórum /MDF/ (Wéber János)   Szabad Demokraták Szövetsége /SZDSZ/ (Baracs Nóra, Heindl Péter)   Független Kisgazda Polgári és Földműves Párt /FKgP/ (Kovács Teréz, Bőgner Miklós)   Fiatal Demokraták Szövetsége /FIDESZ/ (Mikes Éva)   Keresztény Demokrata Néppárt  /KDNP/ (Abaligeti Gallusz, Perényi József)   Magyar Szocialista Párt /MSZP/ (Kunszt Márta)   Magyar Szocialista Munkáspárt /MSZMP, Munkáspárt/ (Bödő László)   Szociáldemokrata Párt /SZDP/ (Nyitray Béla)   15.45- 16.00 Szünet 16.00- 17.45   Levezető elnök: Vargha Dezső (főlevéltáros)   Társadalmi szervezetek Társadalmi szervezetek Pécsett 1989-1990 (Tuka Ágnes)   Tudományos Dolgozók Demokatikus Szervezete /TDDSZ/ (Nagy Endre)   Fii Cu Noi  (Derdák Tibor, Pörös Béla)   POFOSZ, TIB, Recski Szövetség (Breuer Pál, Debreczeni László)   Értelmiségi Klub (Horváth Csaba)   Münnich Ferenc Baráti Társaság (Szőke Attila)   Népfront – Hazafias Választási koalíció (Tóth József, Sükösd Ferenc)   Szövetség a Faluért, a Vidékért (Csefkó Ferenc)   17.45- 18.00 Szünet 18.00- 19.45.   Levezető elnök: Kovács Zoltán „Rendvédelem” és a média „Iratkezelés”, az ellenzék figyelése (Adrián   Zsigmond)   Az erőszakszervezetek átalakulása (Lusztig Péter)   A Média és a rendszerváltás, az írott és az elektronikus sajtó – Új Dunántúli Napló, Pécsi Rádió, Pécs Tv, A Helyzet, A  Dátum, egyéb kiadványok (Mitzki Ervin,  Békés Sándor, Ungár Tamás, Havasi János, Kovács Zoltán újságírók)   19.45 KIÁLLÍTÁS AZ 1989-1990-ES ÉVEK KÖZÉLETI ANYAGAIBÓL Sajtó, képek, időszakos kiadványok, pártok szóróanyagai, ÉK-es kiadványok, stb.   20.00 FOGADÁS   Megnyitja: Molnár Géza (igazgató)     Rendezők Pécs Baranyai Értelmiségi Egyesület VOKE Vasutas Művelődési Ház   Szakmai szervezők Bőgner Miklós Csefkó Ferenc Horváth Csaba Kovács Zoltán Nagy Endre Vargha Dezső   Szervezők Pécs-Baranyai Értelmiségi Egyesület (ÉK) Fiatal Értelmiségi Klub (FÉK) VOKE Vasutas Művelődési Ház Pannon TV pecsinapilap.hu  
2010. november 10.
Melius jubileum   20 éves a Melius Alapítvány   Ennek örömére ünnepi Melius Estet tartunk 2010. november 12-én, pénteken 19 órakor a szokásos helyünkön, a VOKE Vasutas Művelődési Házban, Pécsett a Várady Antal u. 7/2. sz. alatt, melyre sok szeretettel várunk Mindannyiitokat!   Jó lenne, ha ezt az évfordulót valóban együtt ünnepelhetnénk minden Melius baráttal!   Az est címe: Egymásra utalva   Meghívott vendégünk: Szentgyörgyváry Károly A Magyar Máltai Szeretetszolgálat területi vezetője   Ezen kívül a szokásos gyógytea és süti mellett rövid beszámoló és előretekintés, valamint számtalan meglepetés vár Benneteket!  
2010. november 10.
Dr. Aczél László Országos Egyéni Rejtvényfejtő Verseny (2010. november 6.) eredményei:   Kezdő fokozat: 18 versenyző I.                  Csete Ágnes Sopron                          0 hibával II.                 Szalayné Mészáros Éva Sopron       0 hibával III.                Kalauz Bálint Sopron                          0 hibával IV.               Sár Lajosné Pécs                                0 hibával   Haladó fokozat: 28 versenyző I.                 Potos Emilné Pécs                          3 hibával II.                Takács Adrienne Budapest            3 hibával III.               Pintér Jánosné Székesfehérvár     4 hibával   Mesterjelölt fokozat: 24 versenyző                                I.         Mosonyi Zoltán Békéscsaba           2 hibával                                II.        Kövesdiné Lám Zsuzsánna Bp      2 hibával                                III.       Bodó József Szeged                         5 hibával   Mester fokozat: 15 versenyző I.            Gyócsy Géza Balassagyarmat     0 hibával II.           Bakos András Martfű                      0 hibával                                 III.         Barna Viktor Miskolc                        0 hibával       Dr. Aczél László Országos Rejtvényfejtő Csapatverseny (2010. november 7.) eredményei:   Haladó fokozat: 8 csapat I.        „Négy égtáj”                                                          2 hiba Tagjai: Makai Lászlóné, Bodó József, Légrádi Lajos, dr. Lelkesi Anita   II.        3 + 1                                                                        2 hiba Tagjai: Gálné Marika, Takács Adrienne, Takács László, Győriné Lehel Mária   III.       Jóreggelt Budapest                                             4 hiba Tagjai: Fogarasi Noémi, Lancsák Tibor, Seidner Benjamin, Seidner Tamás     Mesterjelölt fokozat: 5 csapat I.           Góbé Budapest                                                     0 hiba Tagjai: Balogh József, Gál Béla, Kövesdiné Lám Zsuzsanna, Zayzon Csaba   II.           DE PISZE                                                                0 hiba Tagjai: Molnárné dr. Berta Klára, dr. Sarlós Péter, Simó Jánosné, Szilágyi Ferenc   III.           Hevesi Szürkeállomány                                      0 hiba Tagjai: Dr. Kádár Imréné, Erdész László, Réti János, Szombati Imre   Mester fokozat: 4 csapat I.               Miskolc                                                                   1 hiba Tagok: Barna Viktor, István György, Hatvani Szabolcs, Horváth Sándor   II.              Martfű I.                                                                  1 hiba Tagok: Bakos András, dr. Lengyel Lajosné, Savanya István, Gyócsy Géza   III.             IQ-2000recen                                                         55 hiba Tagok: Bartha Gyula, Mosonyi Géza, Kövesdi László,  Szalay Dénes   Ahol azonos a hibapont, ott jobb fejtési idővel nyertek a csapatok.  
2010. november 8.
  2010. december 5-én 10.00 órakor   a VOKE Vasutas Művelődési Házban   (Pécs, Váradi Antal u. 7/2)   Mikulás ünnep   Vasutas szülők gyermekei számára   Jelentkezés: 10 éves korig November 29. (hétfő) 16.00 óráig   Telefon: 72/310-037, vasúti: 13-96 Fax: 72/236-608   e-mail: schein.janos@pvmh.hu      
2010. október 26.
November 2. (Kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   November 4. (Szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   November 4.(Csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   November 5. (Péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   November 6. (Szombat) 13.00 –  Országos Rejtvényfejtő Verseny (egyéni) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   November 7. (Vasárnap) 10.00 –  Országos Rejtvényfejtő Verseny (csapat)   November 8. (Hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00– 22.00  Bridzs Klub   November 9. (Kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   November 10. (Szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   November 11.(Csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   November 12. (Péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   November 13. (Szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   November 15. (Hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00– 22.00  Bridzs Klub   November 16. (Kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   November 17. (Szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   November 18. (Csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   November 19. (Péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   November 20. (Szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   November 22. (Hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00– 22.00  Bridzs Klub   November 23. (Kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   November 24. (Szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   November 25. (Csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   November 26. (Péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   November 27. (Szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   November 29. (Hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 17.30 – 18.30  „Anonim Felnőtt Gyermekek” (ACA) gyűlése 18.00– 22.00  Bridzs Klub   November 30. (Kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés  
2010. október 19.
Tisztelettel meghívjuk Önt és kedves partnerét a PÉCSI VASUTAS KONCERTFÚVÓS ZENEKAR   PécsEKF2010 Európa Kulturális Fővárosa Program nagykövete Csokonai Vitéz Mihály Közösségi-díjas Adventi koncertjére 2010. december 3-án (péntek) 19 órától a Pécsi Bazilikában (Pécs, Szent István tér 14.)   Köszöntőt mond: Garadnay Balázs általános püspöki helynök   Műsor Johann Sebastian Bach 1. Toccata és Fúga (d-moll) BWV 565   2. Air BWV 1068   3. Jesus bleibet meine Freude BWV 147   4. Fantázia és Fúga (c-moll) BWV 537   5. Bist Du bei mir BWV 508   6. Wachet auf! BWV 140   7. Fantázia (G-dúr) ‘Gravemente’  BWV 572   Vezényel: Neumayer Károly   Támogatók: MÁV ZRT. Nemzeti Erőforrás Minisztérium Nemzeti Civil Alapprogram Pécs M.J.V. Önkormányzata Területi Művelődési Intézmények Egyesülete VOKE Vasutas Művelődési Ház Pécs Zenekar Baráti Köre Fúvós Express Alapítvány Vasutasok Otthona Pécsi Egyesülete  
2010. október 14.
IV. Modellvasút -kiállítás és –vásár Pécsett   Helyszín: VOKE Vasutas Művelődési Ház, Pécs, Váradi Antal utca 7/2 Rendező: „A Pécsi Gyors”  vasútmodellező klub Nyitva tartás: 23. szombat: 10–18 óráig; 24. vasárnap: 10-17 óráig -    0e, H0, H0e terepasztalok, bemutató pályák és vitrinmodellek -    Gyerekeknek játszó terepasztalok -    Vasútmodellek és kiegészítők vására -    Bemutatkozik a BTTB, azaz a Budapesti TT Barátok Klubja info: http://pecsigyors.atw.hu    tel: 06-20/449-8633 vagy 06-30/908-0308  
2010. szeptember 30.
A pécsi VOKE Vasutas Művelődési Ház és a "Dr. Csanádi György" Vasutas Nyugdíjas Klub   Tisztelettel meghívja Önt a Vasutas Nyugdíjas Klubok Országos Találkozójára   Civil Nyugdíjasok - Nyugdíjas Civilek Így élünk! - Aktív, tartalmas élet 60-on túl   PROGRAM   2010. október 15. (péntek):   16.30 - Regisztráció (VMH)   17.00 - Köszöntő               Molnár Géza - Vasutas Országos Közművelődési és Szabadidő Egyesület ügyvezető elnök, VOKE Vasutas                Művelődési Ház igazgató               Horváth László - Vasutas Nyugdíjas Klubok Országos Szövetsége elnök, az Idősügyi Tanács Tagja               Ujvári Józsefné - "Dr. Csanádi György" Vasutas Nyugdíjas Klub klubvezető   17.45 - Így élünk! - Aktív, tartalmas élet 60-on túl               A találkozón résztvevő nyugdíjas klubok bemutatkozása   19.00 - Vacsora               Bál - zenés, táncos mulatság               Zenél: Séta Attila     Október 16. (szombat)   10.00 - A Zsolnay Aranykora - Gyugyi-gyűjtemény megtekintése (Zsolnay Kulturális Negyed, Sikorsky-ház)   12.30 - Ebéd     Támogatók: - MÁV ZRT. - Vasutasok Otthona Pécsi Egyesülete (VOPE) - Vasutas Nyugdíjas Klubok Országos Szövetsége - Vasutas Országos Közművelődési és Szabadidő Egyesület (VOKE) - Nemzeti Erőforrás Minisztérium  
2010. szeptember 25.
A MŰVÉSZETBARÁTOK EGYESÜLETE PÉCSI CSOPORTJA   PÉCS-2010 címmel kiállítást rendez a KPVD Közművelődési Alapítványa Közösségi Házában (Pécs, Alajos u. 2/2.)   Megnyitja: Dr. SIKÓ ÁGNES 2010.10.15- én /pénteken/ 17.00-kor.   Megtekinthető: 2010.10.29-ig naponta: 14-18 óráig /szombat, vasárnap kivételével/  
2010. szeptember 22.
Október 1. (Péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Október 2. (Szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Október 4. (Hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Október 5. (Kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Október 6. (Szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Október 7. (Csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Október 8. (Péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Október 9. (Szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Október 11.(Hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Október 12. (Kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Október 13. (Szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Október 14. (Csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Október 15. (Péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub 16.30 -00.00   Országos Vasutas Nyugdíjas Találkozó   Október 16. (Szombat) 10.00 - 14.00  Országos Vasutas Nyugdíjas Találkozó 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Október 18. (Hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Október 19. (Kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Október 20. (Szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 10.00 – 16.00  Idősek Világnapja - Vasutas Nyugdíjasok ünnepsége 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Október 21. (Csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Október 22. (Péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 10.00 -18.00   Modellvasút Kiállítás 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Október 23. (Szombat) 10.00 -18.00   Modellvasút Kiállítás 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Október 24. (Vasárnap) 10.00 -17.00   Modellvasút Kiállítás   Október 25. (Hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Október 26. (Kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Október 27. (Szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 - 15.00  Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája 17.00 – 20.00  Művészetbarátok Egyesülete - Művészettörténeti előadás: 20. századi művészeti                             törekvések Előadó: Dr. Pandur József   Október 28. (Csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Október 29. (Péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.30 -18.30   Vasutas Eszperantó Klub   Október 30. (Szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport  
2010. szeptember 17.
MEGHÍVÓ   A VOKE Pécsi Vasutas Művelődési Háza Rejtvényfejtők Klubja és a Rejtvényfejtők Országos Egyesülete, Dr. Aczél László emlékére ORSZÁGOS REJTVÉNYFEJTŐ VERSENYEKET rendez.   2010. november 6-án, szombaton 13.30 órakor egyéni verseny - kezdő, haladó, mesterjelölt és mester kategóriában-   2010. november 7-én, vasárnap 10 órakor csapat verseny - haladó, mesterjelölt, mester kategóriában –   a Vasutas Művelődési Házban – Pécs, Váradi A. u. 7/2. sz. alatt.
2010. augusztus 26.
Szeptember 1. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Szeptember 2. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Szeptember 3. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó   Szeptember 4.(szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Szeptember 6. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Szeptember 7. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Szeptember 8. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Szeptember 9. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Szeptember 10. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó   Szeptember 11.(szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Szeptember 13. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Szeptember 14. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Szeptember 15. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Szeptember 16. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Szeptember 17. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó   Szeptember 18. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Szeptember 20. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Szeptember 21. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 17.00  NET- Nagyik Egyesület foglalkozása 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Hunyor Vasutas Foltvarró Kör 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Szeptember 22. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Szeptember 23. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Szeptember 24. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó   Szeptember 25. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Szeptember 27. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 14.00 – 16.30  dr. Csanádi György Vasutas Nyugdíjas Klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Szeptember 28. (kedd) 09.00 – 10.00  Nyugdíjas Egyesület kibővített elnöki ülése 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  PÉCS- WORK Vasutas Foltvarró Csoport 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Szeptember 29. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 14.00 -15.00   Nyugdíjas Angol társalgó 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Szeptember 30. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása  
2010. június 15.
Július 1. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 19.30 Anonim Alkoholisták (AA) Közösség 18.00 – 19.00 Narcotics Anonymous(NA) Közösség 18.00 – 22.00 Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Július 2. (péntek) 09.00 – 11.00  Nyugdíjas Angol társalgó 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 18.00 – 22.00 Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Július 3. (szombat) 09.00 – 12.00  Horgász Szövetség közgyűlése 14.00 – 17.00 Poe Jazz Ensemble amatőr jazz zenekar próbája 16.00 – 17.00  Narcotics Anonymous(NA)„Remény” csoport gyűlése 17.00 – 20.00 42. Országos Vasutas Eszperantó Baráti Találkozó   Július 5.(hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.30  Bridzs Klub   Július 6. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 17.00 – 20.00  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Anonim Családterápia (Al-Anon) gyűlés   Július 7. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája   Július 8. (csütörtök) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó- Teázója 11.00 – 13.00  Meseíró és Gyermek rajzpályázat eredményhirdetése 13.00 – 16.00  Gyermek rajzpályázat kiállítás 18.00 – 19.30  Anonim Alkoholisták (AA) Közösség 18.00 – 19.00  Narcotics Anonymous (NA) Közösség   Július 9. (péntek) 09.00 – 11.00  Nyugdíjas Angol társalgó 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó- Teázója 09.00 – 16.00  Gyermek rajzpályázat kiállítás   Július 10. (szombat) 09.00 – 23.00  60. Vasutasnap a PVSK pályán 14.00 – 17.00 Poe Jazz Ensemble amatőr jazz zenekar próbája 16.00 – 17.00  Narcotics Anonymous(NA)„Remény” csoport gyűlése   Július 12.(hétfő) 09.00 – 16.00  Gyermek rajzpályázat kiállítás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.30  Bridzs Klub   Július 13. (kedd) 09.00 – 16.00  Gyermek rajzpályázat kiállítás 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 17.00 – 20.00  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Anonim Családterápia (Al-Anon) gyűlés   Július 14. (szerda) 09.00 – 16.00  Gyermek rajzpályázat kiállítás 15.00– 19.30  Bridzs Klub   Július 15. (csütörtök) 09.00 – 16.00  Gyermek rajzpályázat kiállítás 18.00 – 19.30  Anonim Alkoholisták (AA) Közösség 18.00 – 19.00  Narcotics Anonymous (NA) Közösség   Július 16. (péntek) 09.00 – 11.00  Nyugdíjas Angol társalgó 09.00 – 16.00  Gyermek rajzpályázat kiállítás   Július 17. (szombat) 14. 00 – 17. 00 Poe Jazz Ensemble amatőr jazz zenekar próbája 16. 00 – 17. 00 Narcotics Anonymous(NA)„Remény” csoport gyűlése   Július 19. (hétfő) 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.30  Bridzs Klub   Július 20. (kedd) 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 17.00 – 20.00  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Anonim Családterápia (Al-Anon) gyűlés   Július 21. (szerda) 15.00– 19.30  Bridzs Klub   Július 22. (csütörtök) 18.00 – 19.30  Anonim Alkoholisták (AA) Közösség 18.00 – 19.00  Narcotics Anonymous(NA) Közösség   Július 23. (péntek) 09.00 – 11.00  Nyugdíjas Angol társalgó   Július 24. (szombat) 14. 00 – 17. 00 Poe Jazz Ensemble amatőr jazz zenekar próbája 16. 00 – 17. 00 Narcotics Anonymous(NA)„Remény” csoport gyűlése   Július 26. (hétfő) 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.30  Bridzs Klub   Július 27. (kedd) 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 17.00 – 20.00  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Anonim Családterápia (Al-Anon) gyűlés   Július 28. (szerda) 15.00– 19.30  Bridzs Klub   Július 29. (csütörtök) 18.00 – 19.30  Anonim Alkoholisták (AA) Közösség 18.00 – 19.00  Narcotics Anonymous(NA) Közösség   Július 30. (péntek) 09.00 – 11.00  Nyugdíjas Angol társalgó   Július 31. (szombat) 14. 00 – 17. 00 Poe Jazz Ensemble amatőr jazz zenekar próbája 16. 00 – 17. 00 Narcotics Anonymous(NA)„Remény” csoport gyűlése  
2010. május 26.
Június 1. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 17.00  NET-Nagyik Egyesület foglakozása 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 16.00 – 20.00  Foltvarrók klubja 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Június 2. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója 09.00 – 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája 18:00 – 19.30  RCA gyűlés 18.00 – 21.00  Veterán Autósok   Június 3. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 10.00 – 12.00 Pedagógus Nap, kitüntetések átadása 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Június 4. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója   Június 5 . (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Június 7. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója 14.00– 16.30  Nyugdíjas klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.00  Bridzs Klub   Június 8. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Foltvarrók Klubja – Hunyor csoport 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Június 9. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója 09.00– 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája 18.00 – 19.30  RCA gyűlés Június 10. (csütörtök) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója 18.00 – 19.30  AA Közösség 18.00 – 19.00  NA közösség foglalkozása   Június 11. (péntek) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója   Június 12. (szombat) 16.00 – 17.00  NA Remény csoport   Június 14. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója 14.00– 16.30  Nyugdíjas klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.30  Bridzs Klub   Június 15. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója 15.00 – 17:00  NET-Nagyik Egyesület foglalkozása 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Foltvarrók klubja 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Június 16. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója 09.00– 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája 18.00 – 19.30  RCA gyűlés   Június 18. (csütörtök) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója 18.00 – 19.30  AA Közösség 18.00 – 19.00  NA közösség foglalkozása   Június 19. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója   Június 20. (szombat) 16. 00 – 17. 00 NA „Remény” csoport gyűlése   Június 21. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója 14.00– 16.30  Nyugdíjas klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.30  Bridzs Klub   Június 22. (kedd) 08.00 – 18.00  Net-Nagyik Egyesület kirándulása 09.00 – 12.00  Nyugdíjas Egyesület Közgyűlése 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Foltvarrók Klubja – Hunyor csoport 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Június 23. (szerda) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója 09.00– 12.00  Nyugdíjas fogadóóra 16.00 – 20.00  Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája 18.00 – 19.30  RCA gyűlés   Június 24. (csütörtök) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója 18.00 – 19.30  AA Közösség 18.00 – 19.00  NA közösség foglalkozása   Június 25. (péntek) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója   Június 26. (szombat) 16. 00 – 17. 00 NA „Remény” csoport gyűlése   Június 28. (hétfő) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója 14.00– 16.30  Nyugdíjas klub 14.30 – 15.30  NYE Angol oktatás 15.00 – 19.00  Senior Ulti Klub 18.00– 22.30  Bridzs Klub   Június 29. (kedd) 09.00 – 12.00  Szépkorúak Lapozó-Teázója 16.00 – 17.30  Mazsorett csoport próbája 16.00 – 20.00  Foltvarrók Klubja – Hunyor csoport 16.00 – 20.00  Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.00 – 19.30  Scrabble Klub 18.00 – 19.00  Al-Anon gyűlés   Június 30. (szerda) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 09.00– 12.00 Nyugdíjas fogadóóra 16.00 – 20.00 Pécsi Vasutas Koncertfúvós Zenekar próbája 18.00 – 19.30 RCA gyűlés  
2010. február 21.
Március 1. (hétfő) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 10.00 – 12.00 Nyugdíjasok Népfőiskolája                         Téma: A barokk kori Pécs                         Előadó: Tillai Gábor történész 14.00 – 17.00 Nyugdíjas klub 14.00 – 17.00 Könyvelő Klub 18.00 – 22.00 Bridzs Klub   Március 2. (kedd) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 16.00 – 20.00 Foltvarrók Klubja – Hunyor csoport 16.00 – 20.00 Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.30 – 21.30 Pécsi Gombfoci Klub 18.00 – 19.30 Al Anon gyűlés   Március 3. (szerda) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 09.00 – 12.00 Nyugdíjas fogadóóra 16.00 – 19.00 Pécsi Vasutas Koncert-fúvószenekar próbája 16.30 – 17.30 RCA gyűlés 18.00 – 22.00 Veterán Autósok   Március 4. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Március 5. (péntek) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 16.00 – 22.00 Parkinson betegek egyesületének farsangja   Március 8. (hétfő) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 10.00 – 12.00 Nyugdíjasok Népfőiskolája                         Téma: EKF Pécs programjai                         Előadó: Simon Ágnes nemzetközi kapcsolatok vezetője 14.00 – 17.00 Nyugdíjas klub 18.00 – 22.00 Bridzs Klub   Március 9. (kedd) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 15.00 – 20.00 NET-Nagyik Egyesület foglakozása                         Téma: Videó telefonálás, g-mail csevegés                         Előadó: Vas Kálmán 16.00 – 20.00 Foltvarrók klubja 18.00 – 19.30 Al Anon gyűlés   Március 10. (szerda) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 09.00 – 12.00 Nyugdíjas fogadóóra 16.00 – 19.00 Pécsi Vasutas Koncert-fúvószenekar próbája 16.30 – 17.30 RCA gyűlés   Március 11. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Március 12. (péntek) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 16.00 – 22.00  FÉNY (Felhőtlen Éveket Nyugdíjasoknak Egyesület) farsangi rendezvénye   Március 16. (kedd) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 16.00 – 20.00 Foltvarrók Klubja – Hunyor csoport 16.00 – 20.00 Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.30 – 21.30 Pécsi Gombfoci Klub 18.00 – 19.30 Al Anon gyűlés   Március 17. (szerda) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 09.00 – 12.00 Nyugdíjas fogadóóra 16.00 – 19.00 Pécsi Vasutas Koncert-fúvószenekar próbája 16.30 – 17.30 RCA gyűlés   Március 18. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Március 19. (péntek) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója   Március 22. (hétfő) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 10.00 – 12.00 Nyugdíjasok Népfőiskolája                         Téma: A város neve c. kötetéről – (Hogyan lettem pécsivé) Előadó: Bertók László Kossuth díjas költő 14.00 – 17.00 Nyugdíjas klub 18.00 – 22.00 Bridzs Klub   Március 23. (kedd) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 15.00 – NET-Nagyik Egyesület foglalkozása             Téma: Rajzprogramok használata (paint)             Előadó: Dr. Sikó Ágnes 16.00 – 20.00 Foltvarrók klubja 18.00 – 19.30 Al Anon gyűlés   Március 24. (szerda) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 09.00 – 12.00 Nyugdíjas fogadóóra 16.00 – 19.00 Pécsi Vasutas Koncert-fúvószenekar próbája 16.30 – 17.30 RCA gyűlés   Március 25. (csütörtök) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 18.00 – 19.30 AA Közösség 18.00 – 19.00 NA közösség foglalkozása   Március 26. (péntek) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 16.00 – 20. 00 Mozgáskorlátozottak Egyesületének közgyűlése   Március 29. (hétfő) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 10.00 – 12.00 Nyugdíjasok Népfőiskolája Téma: A csontritkulásról – megelőzési és kezelési lehetőségek a gyógytornász szemével Előadó: Pajor Viktória (gyógytornász a PTE Egészségtudományi Kar- Fizikóterápiás Intézetének oktatója 14.00 – 17.00 Nyugdíjas klub 18.00 – 22.00 Bridzs Klub   Március 30. (kedd) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 16.00 – 20.00 Foltvarrók Klubja – Hunyor csoport 16.00 – 20.00 Dohánygyári Nyugdíjasklub 17.30 – 21.30 Pécsi Gombfoci Klub 18.00 – 19.30 Al Anon gyűlés   Március 31. (szerda) 09.00 – 12.00 Szépkorúak Lapozó-Teázója 09.00 – 12.00 Nyugdíjas fogadóóra 16.00 – 19.00 Pécsi Vasutas Koncert-fúvószenekar próbája 16.30 – 17.30 RCA gyűlés 17.00 – 19.00 Művészetbarátok Klubja